Produkty - aneb jak využít našich služeb

Naše služby nabízíme v několika různých baleních. Vyberte si to, které je pro Vás nejvhodnější. Nevíte-li si rady, kontaktujte nás. Rádi poradíme.

Zpracování poštovních adres umíme v zemích:

  • flag CZ Česká republika
  • flag SK Slovensko

Zpracování jmen osob zatím nabízíme jen pro Českou republiku.


Off-line validace jmen a adres

Libovolnou zabezpečenou cestou nám zašlete dokument se jmény anebo adresami. My data zvalidujeme a výsledný dokument Vám zašleme zpět.

Off-line validaci můžete využít ještě dnes. Stačí, abychom se dohodli na způsobu předání Vašich dat.

Více o produktu.

On-site validace jmen a adres

Do Vaší firmy umístíme počítač s naší validační aplikací, která bude ihned přístupná ze všech počítačů připojených k Vaší firemní síti.

Více o produktu.

Web service pro validaci adres

Nabízíme univerzální rozhraní pro přístup k našim službám. Webové služby je snadné integrovat do každé aplikace. Jsou ideální volbou tam, kde je požadavkem těsná spolupráce Vašeho systému s našimi službami. Implementace webové služby do již existujícího systému vyžaduje pouze minimální úsilí.

Více o produktu.

Smartform - chytrý webový formulář

Revoluční webový formulář pro zadávání poštovní adresy. Jde o inteligentní formulář s několika našeptávači, který uživateli usnadňuje vložení jména a poštovní adresy a zároveň zajišťuje, že vložená adresa je 100% platná. Navíc integrace Smartformu do webové stránky je velice jednoduchá - stačí jen přidat pár řádek kódu.

Více o produktu.


Hlavní navigace: